קלין אופיס פילטר בריאות למדפסות לייזר

היום,מדפסות נמצאות בכל מקום ואנחנו לא יכולים לדמיין את החיים במשרד ובבית בלעדיהן מחקרים שנעשו בין היתר ע”י גופים שונים ובניהם Nano control ( הקרן הבינלאומית לבדיקת אוויר בריא) והמשרד הפדראלי לאיכות הסביבה בגרמניה מוכיחים חד משמעית שהן עלולות לסכן את מי שנמצא בקרבתן.
המחקרים בדקו את איכות האוויר במשרדים ויעילות מערכות האוורור המשרדיות וגילו שהאוויר מזוהם בחלקיקי חומר זעירים(ננו חלקיקים)בשיעור גבוה .

מקור הזיהום הוא ממדפסות לייזר ומכונות צילום משרדיות וביתיות.

בכל מדפסת או מכונת צילום קיימים פתחי אוורור שאמורים לפלוט את חום המכונה החוצה , בפועל הן פולטות חלקיקי גז , וננו חלקיקי טונר (האבקה השחורה או הצבעונית) שעלולים להוות סיכון בריאותי הם יכולים להישאף ולחדור עמוק לתוך הריאות! הנזק האפשרי עלול להיות כל דבר החל מאלרגיה וגירוי של מערכת הנשימה ,דרך מחלות לב וכלי דם, פגיעה בדי.אן.איי הריאתי ועד לסרטן!!!!!

בדומה למסנני דלק ,המפחיתים משמעותית את פליטת חלקיקי הדיזל במהלך התנועה.ייצרה חברת Riensch & Held GmbH הגרמנית פטנט – מסנן למדפסות לייזר, פילטר למדפסות המפחית את רמת הזיהום לכמעט 0%.

 

להלן גרף מעבדתי הבודק את נתוני זיהום המשרד בננו חלקיקים עם ובלי clean office

ציר Y (ציר רמת פליטת החלקיקים הגורמים לזיהום)

ביצוע ממדפסת ללא מסנן (15 מחזורים של 20 גיליונות)
ביצוע מדפסת עם מסנני קרבון של קלין אופיס (15 מחזורים של 20 גיליונות)
המדפסת אינה פעילה

קיבל חותם איכות מהקרן האירופאית למחקר אלרגיות שפועלת שלא למטרות רווח חותם שניתן ומסייע לאנשים הסובלים מאלרגיות לשפר את איכות חייהם.
על התעודה חתום פרופ´ ,med.T.Zuberbier יו”ר הקרן.

קריאה נוספת תוכלו להכנס לקישורים הבאים:

www.cleanofficefilter.co.il

תגובות​
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות
    דילוג לתוכן